Prawo pracy

Adwokat Opole
Kancelaria Hajdas Opole | Adwokat, prawnik Opole, porady prawne Opole

PRAWO PRACY

Jedno z ważniejszych zagadnień życia codziennego każdego z nas, ponieważ praca jest nieustannym elementem naszego życia. W miejscu zatrudnienia spędzamy większą część dnia, dlatego niezbędne są odpowiednie regulację, które właśnie zawarte są w prawie pracy zawierającym zbiór zasad obejmujących pracownika i pracodawców. Z wyjątkiem obowiązków, każdej stronie przysługują również jej prawa, które powinny być przestrzegane a ich naruszenia jest powodem do obrony w sądzie.

Kancelaria Hajdas Opole | Adwokat, prawnik Opole, porady prawne Opole

Jak w takim razie zadbać o swoje prawa?

1. Wiele osób często myśli, że jeżeli dzieje się coś złego w miejscu pracy, to nie mają na to wpływu lub to się nie powtórzy.

2. Naturalnie to nieprawda. Przede wszystkim, jeżeli masz podejrzenie, że twoje prawa są naruszane, warto skorzystać z pomocy, nawet w formie konsultacji.

3. Nie trzeba od razu zakładać sprawy sądowej, jednak będąc świadomym, gdzie prawo może być łamane, łatwiej będzie reagować.

4. Doradztwo doświadczonego prawnika zapewni Ci, że sprawa zostanie rozwiązana profesjonalnie z korzyścią dla Ciebie i innych.

Jak możemy ci pomóc ?

W naszej kancelarii znajdziesz pomoc doświadczonych prawników, którzy od lat specjalizują się w prawie pracy. Niezależnie, czy jesteś pracodawcą lub pracownikiem, nasi adwokaci pomogą Ci rozwiązać problem, zgodnie z literą prawa reprezentując Twoje interesy podczas mediacji lub ostatecznie w sądzie.

Pozwól nam sobie pomóc !

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej skontaktuj się z nami.

Tel. : 48 662 022 477

biuro@kancelaria-hajdas.pl Pon- Pt 09:00-17:00

 

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej.

Zadzwoń do nas. Nasi specjaliści chętnie się spotkają i Ci pomogą : +48 662 022 477

biuro@kancelaria-hajdas.pl
·  Pon – Pt 09:00-17:00

Nasz zespół