Prawo karne

Kancelaria Hajdas Opole | Adwokat, prawnik Opole, porady prawne Opole

PRAWO KARNE

Masz problem z prawem i grożą Ci zarzuty pod groźbą kary kryminalnej? W Polsce prawo karne dzieli przestępstwa na: zbrodnie i występki. Zbrodnie to wszystkie te przestępstwa, które zagrożone są karą nie niższą niż 3 lata, pozostałe są występkami. W tej dziedzinie nie warto zwlekać i koniecznie trzeba skorzystać z pomocy odpowiednich prawników. Szczególnie że w konsekwencji może się to skończyć pozbawieniem wolności.

Kancelaria Hajdas Opole | Adwokat, prawnik Opole, porady prawne Opole

Jak w takim razie zadbać o swoje prawa?

1. Od razu należy skorzystać z pomocy prawnej. Nie można czekać, niezależnie od czynu, o popełnienie jakiego zostaliśmy oskarżeni. Jest to ważne, ponieważ oskarżenie od samego początku pracuje nad sprawą, zbierając materiał dowodowy, a konsultacja z prawnikiem pomoże Ci zachować pełnie swoich praw. Będzie to czas na przygotowanie odpowiedniej linii obrony oraz zebrania wszystkich materiałów potrzebnych w procesie.

Jak możemy ci pomóc ?

W naszej kancelarii znajdziesz pomoc doświadczonych prawników, którzy reprezentowali klientów już w wielu sprawach karnych. Są to sprawy ciężkie, gdzie nieraz nie tylko z wyjątkiem strony oskarżającej pojawia się element opinii publicznej. Naszym klientom zapewniamy jak najlepszą pomoc od początku sprawy do jej zakończenia.

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej, zadzwoń do nas. Nasi specjaliści chętnie się spotkają i Ci pomogą.

Pozwól nam sobie pomóc !

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej skontaktuj się z nami.

Tel. : 48 662 022 477

biuro@kancelaria-hajdas.pl Pon- Pt 09:00-17:00

 

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej.

Zadzwoń do nas. Nasi specjaliści chętnie się spotkają i Ci pomogą : +48 662 022 477

biuro@kancelaria-hajdas.pl
·  Pon – Pt 09:00-17:00

Nasz zespół