Kancelaria Hajdas Opole | Adwokat, prawnik Opole, porady prawne Opole

Radca Prawny i Adwokat w Opolu / Nasz Zespół

Sebastian Hajdas
Radca Prawny
tel. 662 022 477

Odbył aplikacje przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu.

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Opolu OP-1098

Strona na Facebooktel:662 022 477Strona Główna
Paweł Hiper
Adwokat Opole
tel. 662 022 477

Odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Opolu, którą zakończył zdanym egzaminem adwokackim i wpisem na liste adwokatów Izby Opolskiej. Adwokat Opole

Izba Adwokacka w Opolu - Okręgowa Rada Adwokacka

Strona Facebook662022477Strona Główna
Paweł Musialski
Radca Prawny

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim w 2015 r. W latach 2017-2020 r. odbył aplikację przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu.
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Opolu OP-1561

Strona FacebookStrona Główna
Karolina Wojczyszyn
Radca Prawny

Odbyła trzyletnią aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu zakończoną złożeniem egzaminu radcowskiego z wynikiem pozytywnym w 2016 roku.
Obsługuje jednostkę publiczną oraz posiada doświadczenie w szeroko rozumianym prawie cywilnym i rodzinnym.
Wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu pod numerem OP-1332.

Natalia Staszewska
Aplikant adwokacki

W 2018 r. ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Opolskim, a od 2019 r. odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Opolu. Podczas studiów i aplikacji odbywała szereg praktyk w wydziałach Sądów Rejonowych i Okręgowych oraz Prokuraturze.

Adwokat Opole

Kancelaria Hajdas Opole | Adwokat, prawnik Opole, porady prawne OpoleKancelaria Hajdas Opole | Adwokat, prawnik Opole, porady prawne Opole

Poznajmy się

Prawnik i Adwokat w Opolu – Siedziba:

tel. 662 022 477
ul. Katowicka 79/5 ,
45-061 Opole

woj. opolskie
biuro@kancelaria-hajdas.pl
www.kancelaria-hajdas.pl

Przedstawiamy państwu ofertę naszej kancelarii w Opolu. Jest ona skierowana zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. 

Jako skuteczny prawnik w Opolu świadczymy usługi w zakresie stałej i kompleksowej obsługi prawnej firm, zapewniamy doradztwo i udział w negocjacjach handlowych.
Naszym zadaniem jest zapewnienie Klientom rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej na najwyższym poziomie, świadczonej profesjonalnie, skutecznie i szybko.

W celu zapewnienia naszym Klientom kompleksowej obsługi prawnej podjęliśmy stałą współpracę z Kancelarią Notarialną w Opolu, Kancelarią Adwokacką w Opolu, Kancelarią Podatkową w Opolu, Specjalistą z zakresu zamówień publicznych oraz Mediatorem Sądowym w Opolu.

Reprezentujemy naszych klientów w sporach z zakresu prawa administracyjnego , sprawach spadkowych, sporach z zakładem pracy, nienależytego wykonania umówrozwodów i podziału majątku.

adwokat opole
Sebastian Hajdas, Paweł Hiper
Dobrzy Adwokaci w Opolu

Opinie

Łukasz Matysiak
Łukasz Matysiak
20:08 17 Aug 22
Paweł Hiper - polecam tego Pana prawnika jak mało którego z tego Kraju! Pan Paweł wyciągnął mnie z więzienia z Kluczborka przy pierwszej wokandzie bez żadnego problemu, jako jedyny z tego więzienia od dwóch lat dostałem dozór elektroniczny dzięki Panu Pawłowi Hiper. Całe więzienie było zaskoczone jak to dostałem, więc powiedziałem, iż miałem bardzo dobrego prawnika... Miałem wielu prawników lecz Paweł Hiper przewyższa wszystkim. POLECAM !!! i dziękuje za pomoc
Piotr Sroka
Piotr Sroka
15:53 14 Aug 22
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Mecenasa i wdzięczni za okazałą pomoc.(Translated by Google)We are very satisfied with the services provided by the Patron and grateful for your help.
Thomas Podleska
Thomas Podleska
06:30 13 Aug 22
Pełny Profesjonalizm, Świetna kancelaria. Niesamowita wiedza, rzetelność i zaangażowanie podczas całej współpracy to było dla mnie najważniejsze. Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolony z usług tej kancelarii i szczerze polecam!(Translated by Google)Full professionalism, great office. Incredible knowledge, reliability and commitment throughout the cooperation was the most important for me. Constant contact and information at every stage of the case. I am very pleased with the services of this law firm and I sincerely recommend it!
Liliana Szewczyk
Liliana Szewczyk
01:57 13 Aug 22
Bardzo polecam Pana Sebastiana , profesjonalnie podszedł do sprawy , dobry kontakt . Szybko i sprawnie rozwiązał problem(Translated by Google)I highly recommend Mr. Sebastian, he approached the matter professionally, good contact. He solved the problem quickly and efficiently
Radek Raczkowski
Radek Raczkowski
01:43 12 Aug 22
Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i świetny kontakt.(Translated by Google)Full professionalism, commitment and great contact.
P. K
P. K
01:30 11 Aug 22
Gorąco polecam usługi kancelarii(Translated by Google)I highly recommend the services of the law firm
Nicola Sitek
Nicola Sitek
01:01 10 Aug 22
Bardzo pomocni adwokaci. Wszystko z zakresu działalności administracyjnej stało się dla mnie jasne. Dziękuję.(Translated by Google)Very helpful lawyers. Everything in the field of administrative activities became clear to me. Thank you.
Maria Szymczyk
Maria Szymczyk
00:43 09 Aug 22
Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, skuteczność i kultura osobista.(Translated by Google)Complete and professional legal assistance. Incredible knowledge, reliability, commitment, effectiveness and personal culture.
Dariusz Lasota
Dariusz Lasota
00:27 08 Aug 22
Poradziłem się w zakresie prawa pracy. Bardzo serdecznie polecam. Dobra cena, a usługa prawnicza profesjonalna.(Translated by Google)I advised on labor law. I heartily recommend it. Good price and professional legal service.
Zuzanna Jurczyk
Zuzanna Jurczyk
00:15 07 Aug 22
Cały przebieg sprawy Pan Mecenas prowadził z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Sprawa, która wydawała się z góry przegrana, dzięki Panu Mecenasowi skończyła się pozytywnie.(Translated by Google)The entire course of the case was conducted by Mr. Patron with great commitment and professionalism. The case, which seemed to be lost in advance, ended positively thanks to Mr. Patron.
Tobiasz Konieczny
Tobiasz Konieczny
23:59 05 Aug 22
Z całego serca dziękujemy i polecamy(Translated by Google)We thank you with all our hearts and recommend it
Wioletta Kot
Wioletta Kot
23:42 04 Aug 22
Sprawa wygrana- polecam więc współpracę każdemu, kto poszukuje pomocy.(Translated by Google)The case was won - so I recommend cooperation to anyone who is looking for help.
Sylwia Lisowska
Sylwia Lisowska
11:34 18 Jul 22
Rozmowa z tymi ludźmi to czysta przyjemność. Od samego początku widać, że znają się na rzeczy. Polecam.(Translated by Google)Talking to these people is pure pleasure. From the very beginning, you can see that they know their stuff. I recommend.
Wojtek Tarnowski
Wojtek Tarnowski
10:59 17 Jul 22
Tych ludzi nie da się zagiąć. Znali Odpowiedź na każde pytanie, jakie im zadałem. Serdecznie polecam.(Translated by Google)These people cannot be bent. They knew the answer to every question I asked them. I heartily recommend.
Konstanty Krajewski
Konstanty Krajewski
00:08 16 Jul 22
Z pomocą tej kancelarii nie ma żadnych zagadek prawniczych. Zawsze wszystko wiedzą i chętnie się tym dzielą.(Translated by Google)There are no legal puzzles with the help of this law firm. They always know everything and share it willingly.
Roksana Kowalczyk
Roksana Kowalczyk
22:16 14 Jul 22
Nigdy nie byłam w tak dobrej kancelarii. Nie ma dla tych ludzi orzecha prawniczego którego nie da się rozgryźć.(Translated by Google)I've never been to such a good office. There is no unreadable legal nut for these people.
Patryk Maciejewski
Patryk Maciejewski
22:03 13 Jul 22
Prawo spadkowe w Polsce jest bardzo skomplikowane, jednak z tym człowiekiem wszystko staje się proste.(Translated by Google)Inheritance law in Poland is very complicated, but with this man everything becomes simple.
Grzegorz Piszczek
Grzegorz Piszczek
00:24 12 Jul 22
Z lepszym prawnikiem nigdy nie rozmawiałem. Gość ewidentnie nie oszukiwał na studiach, co daje efekty.(Translated by Google)I've never spoken to a better lawyer. The guy was clearly not cheating in college, which works.
Daniel Boroń
Daniel Boroń
19:57 10 Jul 22
Prawnik z krwi i kości. Walczy o sprawiedliwość dla klienta i za, będę odwiedzać i polecać tylko ich.(Translated by Google)A flesh and blood lawyer. He fights for justice for the client and for, I will only visit and recommend them.
Iwona Stokłosa
Iwona Stokłosa
19:37 09 Jul 22
Najlepsi prawnicy z jakimi miałam do czynienia. Sumienni, chętni do pomocy i bardzo zaangażowani w sprawę. Polecam(Translated by Google)The best lawyers I've ever dealt with. Conscientious, eager to help and very committed to the cause. I recommend
Marlena Wąsik
Marlena Wąsik
21:31 06 Jul 22
Prawo pracy często jest naciągane przez pracodawców, ale ta kancelaria zawsze dojdzie sprawiedliwości.(Translated by Google)Labor law is often stretched by employers, but this law firm will always do justice.
Wojtek Wawrzyniec
Wojtek Wawrzyniec
09:08 05 Jul 22
Niestety musiałem zaciągnąć tutaj pomocy w sprawie prawa karnego i jestem zadowolony. Wszystko dobrze się skończyło.(Translated by Google)Unfortunately, I had to enlist help with criminal law here, and I am satisfied. Everything ended well.
Patryk Piętka
Patryk Piętka
18:11 22 Jun 22
Bardzo dobrze poradzili sobie ze sprawą z zakresu prawa gospodarczego. Polecam wszystkim przedsiębiorcom.
Dom Serwis
Dom Serwis
07:57 31 May 22
Szybko sprawnie, bardzo jasno i konkretnie, wysoki poziom profesjonalizmu i niedrogo. Jeśli kiedykolwiek by korzystał z prawnika to u nich(Translated by Google)Quickly, efficiently, very clearly and specifically, high level of professionalism and inexpensively. If he ever used a lawyer, it would be with them
Piotr Bilicki
Piotr Bilicki
07:37 27 May 22
Panowie to profesjonaliści. Osobiście rozmawiałem kilkukrotnie z mecenasem Hajdasem. Indywidualne podejście i ludzki język to zdecydowane wyróżniki dzięki, którym na pewno tam wrócę i szczerze polecam.(Translated by Google)Gentlemen are professionals. Personally, I spoke several times with attorney Hajdas. An individual approach and human language are definitely distinguishing features thanks to which I will definitely come back there and I sincerely recommend it.
Dagmara Strzelecka
Dagmara Strzelecka
02:43 22 May 22
Bardzo dobry i szybki kontakt. Fachowe podejście do klienta. Jestem zadowolona z współpracy, z czystym sumieniem polecam(Translated by Google)Very good and quick contact. Professional approach to the client. I am satisfied with the cooperation, I recommend it with a clear conscience
Daria Panek
Daria Panek
02:32 21 May 22
Kancelaria godna zaufania. Wszystko wyjaśnione, dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania oraz wskazówki jak przygotować się na rozprawę(Translated by Google)A trustworthy law firm. Everything explained, I got answers to all my questions and tips on how to prepare for the hearing
Andrzej Kurowski
Andrzej Kurowski
02:09 20 May 22
Profesjonalne podejście do klienta. Pan Paweł bardzo zaangażował się w całą sprawę za co jestem wdzięczny.(Translated by Google)Professional approach to the client. Mr. Paweł was very involved in the whole matter for which I am grateful.
Kinga Strzelecka
Kinga Strzelecka
05:46 18 May 22
Bardzo dobry adwokat. Polecam(Translated by Google)A very good lawyer. recommend
Aga Par
Aga Par
12:31 17 May 22
Wszytko szybko sprawnie,bardzo polecam Marianna(Translated by Google)Everything quickly and efficiently, I highly recommend Marianna
Robert Ryś
Robert Ryś
05:27 17 May 22
Gorąco polecam. Zaangażowanie w 100%, profesjonalizm.(Translated by Google)I would highly recommend. 100% commitment, professionalism.
Bartek Kobus
Bartek Kobus
05:14 16 May 22
Rzetelne podejście do sprawy i pełen profesionalizm! Świetny kontakt i odpowiednie zaangażowanie. Bardzo polecam!!!(Translated by Google)Reliable approach to the matter and full professionalism! Great contact and appropriate commitment. I highly recommend!!!
Daniel Gąsiorowski
Daniel Gąsiorowski
04:57 15 May 22
Bardzo dobry adwokat. Fachowe podejście do klienta. Bezstresowe prowadzenie sprawy. Rzetelny i skuteczny.(Translated by Google)A very good lawyer. Professional approach to the client. Stress-free case management. Reliable and effective.
Robert Nosal
Robert Nosal
04:40 14 May 22
Sprawy rozwodowe sa stresujące zwłaszcza jeżeli ktoś chce odebrać Ci prawa rodzicielskie nad Twoim Dzieckiem.....Dziekuję za pomoc....i polecam!(Translated by Google)Divorce cases are stressful, especially if someone wants to take away your parental rights over your child ..... Thank you for your help ... and I recommend it!
Grzegorz Plewa
Grzegorz Plewa
04:11 13 May 22
Polecam usługi adwokackie Pana Pawła(Translated by Google)I recommend Mr. Paweł's attorney services
Nina Przybysz
Nina Przybysz
04:06 12 May 22
Gorąco polecam ! Sprawa rozwodowa na moją korzyść, nie mogło być inaczej z takim Panem mecenasem.(Translated by Google)I would highly recommend ! A divorce case in my favor, it could not be otherwise with such a patron.
Kacper Szarek
Kacper Szarek
22:15 11 May 22
Jak najbardziej warto. Sprawa cywilna rozwiązana. Z czystym sumieniem każdemu polecam. Lepiej być nie mogło.(Translated by Google)It's definitely worth it. Civil case resolved. I recommend it to everyone with a clear conscience. It couldn't be better.
K Kaczmarczyk
K Kaczmarczyk
12:23 09 May 22
Podział majątku po rozstaniu rozstrzygnięty na moją korzyść. Bardzo dziękuję za fachową pomoc. Polecam!(Translated by Google)The division of property after the break-up resolved in my favor. Thank you very much for your professional help. I recommend!
Ela Kaleta
Ela Kaleta
21:48 06 May 22
Pełen profesjonalizm, niesamowita wiedza, zaangażowanie a przede wszytskim skuteczność!(Translated by Google)Full professionalism, amazing knowledge, commitment and, above all, effectiveness!
Pola Roszkowska
Pola Roszkowska
21:36 05 May 22
Kancelaria bardzo profesjonalna(Translated by Google)A very professional law firm
Patrycja Rybak
Patrycja Rybak
21:12 04 May 22
Profesjonalne podejście do klienta, Mecenas bardzo rzeczowy. Gorąco polecam(Translated by Google)Professional approach to the client, very kind patron. I would highly recommend
Urszula Stencel
Urszula Stencel
20:57 03 May 22
Dobra kancelaria, fachowcy(Translated by Google)Good office, professionals
Adrian Rogowski
Adrian Rogowski
20:41 02 May 22
Zdecydowanie polecam usługi tej kancelari(Translated by Google)I definitely recommend the services of this law firm
Karol Kostrzewa
Karol Kostrzewa
20:33 01 May 22
Gorąco polecam. Zaangażowanie w 100%, profesjonalizm.(Translated by Google)I would highly recommend. 100% commitment, professionalism.
Ela Sołtys
Ela Sołtys
20:20 30 Apr 22
Dobry kontakt. Polecam i dziękuje za pomoc.(Translated by Google)Good communication. I recommend and thank you for your help.
Szymon Pietruszka
Szymon Pietruszka
20:02 29 Apr 22
Bardzo polecam Kancelarię - moja sprawa załatwiona szybko, skutecznie i za bardzo przystępne wynagrodzenie.(Translated by Google)I highly recommend the Law Firm - my case was settled quickly, efficiently and for a very affordable salary.
Wojciech Bożek
Wojciech Bożek
19:53 29 Apr 22
Indywidualne, sympatyczne podejście do klienta, pełen profesjonalizm i skuteczność.(Translated by Google)Individual, friendly approach to the client, full professionalism and efficiency.
Patrycja Kobus
Patrycja Kobus
00:33 15 Apr 22
Bardzo dobry i szybki kontakt na każdym etapie sprawy!Serdecznie polecam!(Translated by Google)Very good and quick contact at every stage of the case!
Marek Kuś
Marek Kuś
23:10 13 Apr 22
Wystawiam zasłużoną pozytywną opinię. Zdecydowanie najlepsza kancelaria. Pomoc nieoceniona. Cenowo w porządku.(Translated by Google)I am giving a well-deserved positive opinion. The best law firm by far. Invaluable help. Affordable okay.
Zuzanna Nowak
Zuzanna Nowak
02:38 11 Apr 22
Jesteśmy bardzo zadowoleni z firmy i dziękujemy za pomoc i profesjonalne podejście do klienta. Jeżeli mielibyśmy kogoś polecić to tylko tą kancelarię!(Translated by Google)We are very satisfied with the company and thank you for your help and professional approach to the client. If we were to recommend someone, only this office!
Katarzyna Mielnik
Katarzyna Mielnik
19:47 17 Jun 19
Zdecydowanie polecam Kancelarię.
Grzegorz Gębala
Grzegorz Gębala
19:59 06 May 19
Rzetelne, profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt z klientem, Kancelaria godna polecenia!
Justyna Kozłowska
Justyna Kozłowska
08:03 27 Apr 19
Zdecydowanie polecam współpracę z kancelarią. Fachowa i rzetelna pomoc, ogromny profesjonalizm i zaangażowanie.
Adela Kurowska
Adela Kurowska
09:48 18 Apr 19
Profesjonaliści w swoim fachu. polecam
Kamila Psiurska
Kamila Psiurska
16:25 17 Apr 19
Współpracę z Panem Adwokatem PAWLEM HIPER oceniam jako wzorową. Pan Adwokat podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie, udzielając już na pierwszym spotkaniu rzetelnych i wyczerpujących informacji, również o kosztach. Pełen profesjonalizm i wiedza Pana Adwokata, udzielenie trafnych porad pozwoliło bardzo dobrze przygotować się do rozprawy, która okazała się formalnością. Ilość spotkań była dostosowana do potrzeb i ograniczona do niezbędnego minimum, a kontakt telefoniczny i mailowy ułatwił współpracę nie angażując czasu na dojazdy itp. Każde spotkanie cechowało się szczegółowym omówieniem konkretnego zagadnienia związanego ze sprawą i toczyło się w przyjaznej atmosferze minimalizując stres związany z rozprawą. Przygotowane przez Pana Adwokata materiały pozwoliły zamknąć sprawę bardzo szybko. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pana Adwokata.
Joanna Sułek
Joanna Sułek
19:07 21 Mar 18
Następne OpinieKancelaria Hajdas Opole | Adwokat, prawnik Opole, porady prawne Opole

Upadłość konsumencka, czym jest i kto może złożyć wniosek o ogłoszenie takiej upadłości?

źródło: „Adwokat Opole Paweł Hiper”

Upadłość konsumencka to postępowanie sądowe wytoczone przez osoby prywatne mające na celu oddłużenie z całego lub części zadłużenia, których konsument nie będzie w stanie spłacić. Co istotne, upadłość dotyczy tylko długów istniejących przed datą wydania postanowienia o ogłoszeniu upadłości. 

Warunkiem koniecznym do złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej pozostaje niewypłacalność dłużnika. Jest to sytuacja, w której miesięczne dochody wnioskodawcy nie pozwalają na jednoczesną spłatę zadłużenia i utrzymanie samego siebie i rodziny.

Okoliczność tak oczywiście będzie badana przez Sąd, dlatego warto już w samym wniosku uzasadnić i opisać swoją sytuację finansową. Wniosek o ogłoszenie upadłości kieruje się do Sądu Rejonowego Wydziału Gospodarczego Sekcji Upadłościowej.

Należy pamiętać, iż we wniosku tym należy wypisać cały swój majątek, zarówno nieruchomości, jak i ruchomości. Wniosek składa się na odpowiednim formularzu, możliwym do pobrania na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości bądź też stronie sądu.

Zgodnie z art. 5 Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1454 z późn. zm.) Właściciele nieruchomości zapewniają utrzymanie czystości i porządku  między innymi przez uprzątnięcie błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż nieruchomości, przy czym za taki chodnik uznaje się wydzieloną część drogi publicznej służącą dla ruchu pieszego położoną bezpośrednio przy granicy nieruchomości; właściciel nieruchomości nie jest obowiązany do uprzątnięcia chodnika, na którym jest dopuszczony płatny postój lub parkowanie pojazdów samochodowych.

Należy zauważyć, że obowiązkiem osób odpowiedzialnych za utrzymanie drogi publicznej w należytym stanie jest przede wszystkim: utrzymywanie nawierzchni, chodników, obiektów inżynierskich, urządzeń zabezpieczających ruch i innych urządzeń związanych z drogą w stanie wykluczającym narażenie użytkowników na wypadek pozostający w bezpośrednim związku z wykorzystaniem drogi oraz wykonywanie prac remontowych i zabezpieczających przywracających pierwotny stan nawierzchni, a także bieżących robót konserwacyjnych, porządkowych i innych, których celem jest poprawa i zwiększenie bezpieczeństwa ruchu.

W tym miejscu bez wątpienia powyższe zasady będą dotyczyły również właściciela nieruchomości i dbałości o obejście posesji.  Pod pojęciem zobowiązanego właściciela nieruchomości rozumie się również współwłaścicieli, użytkowników wieczystych oraz jednostki organizacyjne i osoby posiadające nieruchomość w zarządzie lub użytkowaniu, a także podmioty władające nieruchomością w tym dzierżawców.

W praktyce częstym problemem jest ustalenie granicy odpowiedzialności. Czasami decydującym może być pas zieleni lub lokalizacja samej nieruchomości, czy kwestia ustalenia stopnia należytej staranności. Pojęcie należytej staranności jest miernikiem ustalania winy w postaci niedbalstwa, gdy stanowi ona przesłankę zastosowania określonego przepisu (wyrok SN z 30 marca 2000 r., III CKN 709/98, LEX nr 51367). Zarzut naruszenia art. 355 § 1 k.c., czyli zarzut niezachowania należytej staranności, może być oceniany jedynie w kategoriach winy, a nie bezprawności (wyrok SN z 19 października 1999 r., I CKN 979/98, MoP 1999 nr 12, str. 3, Legalis).

Jeżeli uważasz, że należy Ci się odszkodowanie lub zostałeś pociągnięty do odpowiedzialności mimo ku temu podstaw zgłoś się do naszych Adwokatów w Opolu, którzy pomogą ci rozwiązać problem.

ADWOKAT OPOLE

Szanowni Państwo pomimo pandemii i zagrożenia zarażeniem koronawirusem nasza Kancelaria w Opolu pracuje dla Państwa. Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji w Opolu. Zachowując wszystkie możliwe środki bezpieczeństwa służymy pomocą prawną w Opolu.

Zapraszamy w Opolu – Adwokat Opole.

ADWOKAT OPOLE

ADWOKAT OPOLE

twój skuteczny doradca prawny w Opolu.

Nasza kancelaria znajdująca się w centrum Opola to bardzo doświadczony zespół zajmujący się prawem spadkowym, prawem rodzinnym, prawem konsumenckim, prawem karnym lub wierzytelnościami oraz ich egzekucją. Wszystko te sprawy omówimy z Państwem w naszej kancelarii w Opolu.

Kancelaria adwokacka w Opolu oferuje również pomoc w założeniu firmy, sporządzenia pisma wymagającego znajomości przepisów prawa. Adwokat Paweł Hiper i Radca Prawny Sebastian Hajdas chętnie Państwu pomogą i posiadają do tego odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Spotkajmy się w Opolu – Adwokat Opole.

RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT ? DYLEMAT WYBORU

Radca prawny i Adwokat Opole to wprawdzie dwa różne zawody jednak o tym samym zakresie kompetencji i uprawnień. Zarówno Radca Prawny Opole jak i Adwokat Opole poprowadzą Twoją sprawę przed sądem cywilnym, sądem administracyjnym, przed Trybunałem Konstytucyjnym, przed Sądem Najwyższym jak również przed urzędami i organami władzy publicznej oraz samorządu terytorialnego. Jeżeli masz problem z prawem cywilnym, rodzinnym, administracyjnym czy karnym zarówno Kancelaria Radcowska jak i Kancelaria Adwokacka w Opolu udzieli Ci pomocy.

CZY WARTO KORZYSTAĆ Z POMOCY RADCY PRAWNEGO CZY ADWOKATA

Przy obecnej dynamice legislacyjnej, tysiącach stron aktów prawnych powstających każdego roku warto powierzyć swą sprawę ludziom, którzy zajmują się tym na co dzień i są na bieżąco z wprowadzanymi zmianami. Kancelaria Adwokacka w Opolu ( adwokat opole ) pomoże Ci w każdej dziedzinie prawa, bez obaw, że zabłądzisz w gąszczu przepisów. Ryzyko związane z ciągle wprowadzanymi zmianami zarówno w prawie materialnym jak i procesowym nie pozostawia wątpliwości, że pomoc Adwokata może okazać się niezbędna także i w  z pozoru łatwej sprawie. 

Spotkajmy się w Opolu – Adwokat Opole.

Galeria zdjęć
×

Zostaw numer oddzwonimyZostaw numer
oddzwonimy
Skip to content