Opinie o naszej kancelarii w Opolu

GRACJAN Kluz
GRACJAN Kluz
18:18 17 Jun 21
Rafał Ostrowski
Rafał Ostrowski
00:01 06 Jun 21
Profesjonalne podejście do klienta 👍Szybkość i skuteczność, gorąco polecam.(Translated by Google)Professional approach to the client 👍Speed ​​and efficiency, I highly recommend.
Adrian Bałczyński
Adrian Bałczyński
00:57 24 May 21
Chciałbym, aby wszyscy prawnicy działali dokładnie tak jak Pan Hiper. Poświęcił mojej sprawie wiele czasu. Była ona skomplikowana, jednak podołał.(Translated by Google)I would like all lawyers to act exactly like Mr. Hiper. He spent a lot of time on my cause. It was complicated, but it managed.
Jacek Szymkowiak
Jacek Szymkowiak
00:44 24 May 21
Pan mecenas godny polecenia - konkretny, rzeczowy i przygotowany. Sam chodzi na sprawy a nie wysyła aplikantów.(Translated by Google)A patron worth recommending - specific, matter-of-fact and prepared. He deals with matters himself, he does not send applicants.
Joanna Ostrowska
Joanna Ostrowska
07:31 10 May 21
Nie miałam wcześniej do czynienia z tak dokładnym adwokatem. Przekłada się to oczywiście na bardzo dobrze zaplanowane działania w celu wygrania sprawy.(Translated by Google)I have never dealt with such a thorough lawyer before. This translates, of course, into very well-planned actions to win the case.
Grzegorz Sleziona
Grzegorz Sleziona
16:07 28 Apr 21
Krótko i na temat: Bardzo polecam Pana Pawła. Jest bardzo profesjonalny, uprzejmy i chętny do pomocy. Szukając adwokata kierowałem się opiniami Google i potwierdziły się.(Translated by Google)Briefly and to the point: I highly recommend Mr. Paweł. He is very professional, polite and willing to help. When looking for a lawyer, I followed Google's opinions and they were confirmed.
Roksana Wilczyńska
Roksana Wilczyńska
06:15 28 Apr 21
sprawa rozwiązana na moją korzyść, dzięki zaangażowaniu Pana Mecenasa. Rzetelne wyjaśnienie sprawy.(Translated by Google)case resolved in my favor, thanks to the involvement of Mr. Patron. Reliable explanation of the matter.
Ewa Jaworska
Ewa Jaworska
13:16 22 Apr 21
Profesjonalny człowiek. Faachowe podejście do pracy i empatia, której często innym brakuje.(Translated by Google)Professional man. Faithful approach to work and empathy that others often lack.
Sebastian Wcisło
Sebastian Wcisło
22:42 13 Apr 21
Piotrek Pietrek
Piotrek Pietrek
23:57 07 Apr 21
Kamil Masiak
Kamil Masiak
13:42 26 Mar 21
Usługi Pana Pawła oceniam bardzo wysoko. Dzięki niemu odzyskuje wiarę w człowieka i sprawiedliwość.(Translated by Google)I rate the services of Mr. Paweł very highly. Thanks to him, she regains faith in man and justice.
Tomasz Utko
Tomasz Utko
13:07 17 Mar 21
Kiedy szukałem w internecie adwokata, nie mając doświadczenia w tym temacie, sugerowałem się oczywiście opiniami innych osób. Mam nadzieje, że moja opinia też komuś pomoże dokonać właściwego wyboru. Mecenas Paweł Hiper to najlepszy adwokat jakiego poznałem, a wygrana sprawa podobno była jednym z rekordów w tej kancelarii. Z czystym sumieniem polecam!(Translated by Google)When I was looking for a lawyer on the Internet, having no experience in this subject, I was of course influenced by the opinions of other people. I hope that my opinion will also help someone make the right choice. Attorney Paweł Hiper is the best lawyer I have met, and the winning case was reportedly one of the records in this law firm. I recommend it with a clear conscience!
Milena Bosak
Milena Bosak
17:36 16 Mar 21
obym nie musiała już więcej korzystać, ale jeśli tak to z pewnością bym wróciła. Profesjonalne ale i ludzkie podejście do problemów drugiego człowieka.(Translated by Google)I hope I don't have to use it anymore, but if so, I would definitely come back. Professional but also human approach to other people's problems.
Bartek Cieplik
Bartek Cieplik
15:32 15 Mar 21
Super obsługa z pomocy Pawła Hipera(Translated by Google)Great service with the help of Paweł Hiper
Kinga Szymańska
Kinga Szymańska
21:36 08 Mar 21
już podczas konsultacji wiedziałam, że mam do czynienia z profesjonalistą i że jestem pod dobrą opieką. Polecam serdecznie.(Translated by Google)I already knew during the consultation that I was dealing with a professional and that I was well looked after. I heartily recommend.
Ireneusz Górski
Ireneusz Górski
08:56 24 Feb 21
pomoc kancelarii okazała się ostatnią deską ratunku. Podejście do sprawy profesjonalne i rzeczowe. Jestem na jak najlepszej drodze do rozwiązania mojego problemu.(Translated by Google)the help of the law firm turned out to be the last resort. Professional and factual approach to the matter. I am on my way to solving my problem.
Konrad Przydatek
Konrad Przydatek
21:28 31 Jan 21
Rzetelne i solidne podejście do tematu rozprawy. Widać duże zaangażowanie i pomoc dla klienta.(Translated by Google)Reliable and solid approach to the dissertation topic. You can see great commitment and help for the client.
Adrianna Alf
Adrianna Alf
01:04 30 Jan 21
Bardzo polecam, profesjonalne i uczciwe podejście do sprawy.(Translated by Google)I highly recommend professional and honest approach to the matter.
Adam Krafczyk
Adam Krafczyk
20:57 28 Jan 21
Świetnie zorganizowani ludzie.(Translated by Google)Well organized people.
Lucyna Brodzka
Lucyna Brodzka
15:48 26 Jan 21
Rekomenduje ta kancelarie!(Translated by Google)I recommend this law firm!
Janusz Berg
Janusz Berg
22:31 22 Jan 21
Kamil Ornowicz
Kamil Ornowicz
07:37 17 Jan 21
Świetnie poprowadzona sprawa, bardzo dobry kontakt na każdym etapie procesu.(Translated by Google)A well-run case, very good contact at every stage of the process.
Malwina Korek
Malwina Korek
22:37 10 Jan 21
Polecam, profesjonaliści.(Translated by Google)I recommend professionals.
Paweł Hiper
Paweł Hiper
08:09 30 Dec 20
Stanisław Lepki
Stanisław Lepki
20:16 29 Dec 20
Trafiłem z polecenia, jestem bardzo zadowolony. Sprawa z moim zakładem pracy została dla mnie pozytywnie zakończona.(Translated by Google)I got the recommendation, I am very pleased. The case with my workplace was positively completed for me.
Raylen
Raylen
12:01 08 Dec 20
Pana Pawła poznałem gdy moje życie stanęło na zakręcie, jeden błąd - myślałem że wszystko mi się zawaliło, decyzja - potrzebuję adwokata, miałem to szczęście że akurat wybrałem tą kancelarię bo to był strzał na chybił trafił, do tej pory nie musiałem korzystać z usług prawnika, zawsze było to dalekie ode mnie. Pan Paweł od samego początku podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie, wysłuchał moją historię, w żadnym stopniu nie poczułem się oceniany ani "wytknięty palcem". Dalej zostawiłem już wszystko w rękach mecenasa. Zawsze mogłem liczyć na rozmowę z Panem Pawłem, zadawałem dużo pytań, często je powtarzałem ale zawsze spokojnie i rzetelnie mnie wysłuchiwał a później stawiał na nogach, tłumaczył wszystko ze spokojem. Wszelkie materiały były wysyłane na odległość i nie było z tym najmniejszego problemu. Finał był taki że wszystko poszło tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Pomoc mecenasa była nieoceniona, to była bardzo dobra decyzja żeby skorzystać z jego doświadczenia. Dla mnie to najlepszy prawnik w okolicy. Szczerze polecam jeżeli tak jak ja szukasz pomocy prawnej.(Translated by Google)I met Mr. Paweł when my life turned a corner, one mistake - I thought everything collapsed, decision - I need a lawyer, I was lucky that I chose this law firm because it was a hit or miss, so far I did not have to use the services of a lawyer it was always far from me. Mr. Paweł approached the matter very professionally from the very beginning, he listened to my story, I did not feel judged or "pointed out" in any way. Then I left everything in the hands of my patron. I could always count on a conversation with Mr. Paweł, I asked a lot of questions, I repeated them often, but he always listened to me calmly and honestly, and then he would stand on his feet, explain everything calmly. All materials were sent remotely and there was no problem with that. The finale was that everything went as if we wanted it to. The patron's help was invaluable, it was a very good decision to take advantage of his experience. For me, he's the best lawyer in the area. I sincerely recommend you if, like me, you are looking for legal aid.
Zofia Pieczara
Zofia Pieczara
08:30 08 Dec 20
Profesjonalizm, wiedza, zaangażowanie. Jestem bardzo wdzięczna za porady. Zdecydowanie polecam!(Translated by Google)Professionalism, knowledge, commitment. I am very grateful for the advice. I definitely recommend it!
Zbigniew Kurek
Zbigniew Kurek
13:48 04 Dec 20
Nie pierwszy raz korzystam z porad prawnych tej kancelarii. Za każdym razem indywidualne podejście do sprawy i jasno rozwiane wszelkie wątpliwości.(Translated by Google)It is not the first time that I have used the legal advice of this law firm. Each time an individual approach to the matter and clear all doubts.
Anna D.
Anna D.
11:11 27 Nov 20
W pełni polecam usługi adwokata. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Ogromna wiedza, super kontakt z klientem. Sprawa prowadzona od początku do końca z pełnym zaangażowaniem(Translated by Google)I fully recommend the services of an attorney. A very professional approach to the client. Huge knowledge, great contact with the client. The case was conducted from start to finish with full commitment
Malwina Hernes
Malwina Hernes
08:53 23 Nov 20
Miałam okazję współpracować z Panem Sebastianem. Rzetelny, uczciwy i uśmiechnięty! Najlepszy adwokat z jakim miałam do czynienia! Polecam wszystkim!(Translated by Google)I had the opportunity to work with Mr. Sebastian. Reliable, honest and smiling! Best attorney I've ever dealt with! I recommend it to everyone!
Przemek PE.
Przemek PE.
09:21 18 Nov 20
Świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Zdecydowanie polecam współpracę z tą kancelarią(Translated by Google)Great contact and very helpful advice. I definitely recommend working with this law firm
Anna Maślak
Anna Maślak
11:00 17 Nov 20
Profesjonalna obsługa i podejście do sprawy. Konsultacje i porady na wysokim poziomie. Dzięki Panu Pawłowi wszystko prawnie się wyjaśniło.(Translated by Google)Professional service and approach to the matter. Consultation and advice at a high level. Thanks to Mr. Paweł, everything was explained legally.
Jadwiga Sodo
Jadwiga Sodo
10:13 12 Oct 20
Pełne zaangażowanie. Duża wiedza prawnicza która jest odpowiednio wykorzystywana. Bardzo dziękuję raz jeszcze!(Translated by Google)Full commitment. A lot of legal knowledge that is properly used. Thank you so much again!
Marcelina Wikan
Marcelina Wikan
08:33 09 Oct 20
Pan Paweł profesjonalnie podszedł do mojej sprawy. Rozwód przeprowadzony szybko i bez komplikacji.(Translated by Google)Mr.Paweł approached my case professionally. Divorce carried out quickly and without complications.
Dawid Arlak
Dawid Arlak
07:58 06 Oct 20
Konkretna pomoc, bez naciągania na dodatkowe koszty prawne. Kawa na ławę! Rzetelni i uczciwi!(Translated by Google)Concrete help, without any additional legal costs. Coffee on the bench! Reliable and honest!
Basia Kaczewik
Basia Kaczewik
09:43 02 Oct 20
Korzystałam 2 razy z pomocy tej kancelarii. Nie zawiodłam się ani razu! The best team!(Translated by Google)I used the help of this law firm twice. I was not disappointed even once! The best team!
Aleksandra Platos
Aleksandra Platos
07:13 23 Sep 20
Zadowolona z usługi! Najlepszy adwokat w Opolu. Można liczyć na rzetelną pomoc prawniczą.(Translated by Google)Satisfied with the service! The best lawyer in Opole. You can count on reliable legal assistance.
Igor Flant
Igor Flant
20:36 30 Aug 20
Pełen profesjonalizm! Kompetentny zespół, konkretne podejście do sprawy. Ode mnie zasłużone 5 gwiazdek!(Translated by Google)Full professionalism! A competent team, specific approach to the case. Deserved 5 stars from me!
Michał Florczyk
Michał Florczyk
20:21 29 Aug 20
Adwokaci którym można zaufać. Świetne podejście do klienta jak i samej sprawy.(Translated by Google)Lawyers You Can Trust. Great approach to the client and the case itself.
Patrycja Pacak
Patrycja Pacak
20:41 28 Aug 20
Kancelaria prawna na wysokim poziomie, wszystko bardzo profesjonalnie i świetnym podejściem do klienta i każdej sprawy.(Translated by Google)A high-level law firm, all very professional and with a great approach to the client and each case.
Kinga Tomala
Kinga Tomala
10:48 28 Aug 20
Potrzebowałam porady prawnej. Zostałam bardzo miło przyjęta w biurze. Super podejście i ogromna wiedza prawna. Polecam serdecznie każdemu(Translated by Google)I needed legal advice. I was very kindly received at the office. A great approach and huge legal knowledge. I heartily recommend it to everyone
Stanisław Romańczuk
Stanisław Romańczuk
16:16 25 Aug 20
Konkretne podejście do sprawy! Bardzo profesjonalna Kancelaria Prawna w Opolu(Translated by Google)Concrete approach to the case! A very professional law firm in Opole
Maciek Bakun
Maciek Bakun
09:56 21 Aug 20
Jeśli chcesz mieć dobrze prowadzoną sprawę to tylko u nich! Polecam!(Translated by Google)If you want a well-run case, only with them! I recommend!
Gosia Malczyk
Gosia Malczyk
08:22 19 Aug 20
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, sprawa z ubezpieczycielem wygrana. Dziękuję!(Translated by Google)I am very pleased with the cooperation, the case with the insurer was won. Thank you!
Lucy Tarim
Lucy Tarim
16:44 17 Aug 20
Profesjonalizm, inaczej nie mogę tego określić. Najlepszy adwokat w Opolu jakiego miałam okazję spotkać.(Translated by Google)Professionalism, otherwise I can't describe it. The best lawyer in Opole I have ever met.
Mateusz Dym
Mateusz Dym
06:19 13 Aug 20
Za poleceniem znajomych wybrałem tę kancelarię. Nie zawiodłem się. Dzięki za pomoc przy rozwiązaniu sprawy i polecam wszystkim.(Translated by Google)On the recommendation of my friends, I chose this office. I was not disappointed. Thanks for your help in solving the case and I recommend it to everyone.
Paul Mako
Paul Mako
07:54 11 Aug 20
Profesjonalne podejście do klienta, nieopisana pomoc, szeroka wiedza prawnicza, pełne zaangażowanie w sprawę.(Translated by Google)Professional approach to the client, indescribable help, extensive legal knowledge, full commitment to the case.
Katarzyna Mielnik
Katarzyna Mielnik
19:47 17 Jun 19
Zdecydowanie polecam Kancelarię.
Grzegorz Gębala
Grzegorz Gębala
19:59 06 May 19
Rzetelne, profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt z klientem, Kancelaria godna polecenia!
Justyna Kozłowska
Justyna Kozłowska
08:03 27 Apr 19
Zdecydowanie polecam współpracę z kancelarią. Fachowa i rzetelna pomoc, ogromny profesjonalizm i zaangażowanie.
Adela Kurowska
Adela Kurowska
09:48 18 Apr 19
Profesjonaliści w swoim fachu. polecam
Kamila Psiurska
Kamila Psiurska
16:25 17 Apr 19
Współpracę z Panem Adwokatem PAWLEM HIPER oceniam jako wzorową. Pan Adwokat podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie, udzielając już na pierwszym spotkaniu rzetelnych i wyczerpujących informacji, również o kosztach. Pełen profesjonalizm i wiedza Pana Adwokata, udzielenie trafnych porad pozwoliło bardzo dobrze przygotować się do rozprawy, która okazała się formalnością. Ilość spotkań była dostosowana do potrzeb i ograniczona do niezbędnego minimum, a kontakt telefoniczny i mailowy ułatwił współpracę nie angażując czasu na dojazdy itp. Każde spotkanie cechowało się szczegółowym omówieniem konkretnego zagadnienia związanego ze sprawą i toczyło się w przyjaznej atmosferze minimalizując stres związany z rozprawą. Przygotowane przez Pana Adwokata materiały pozwoliły zamknąć sprawę bardzo szybko. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pana Adwokata.
Joanna Sułek
Joanna Sułek
19:07 21 Mar 18
Następne Opinie
Przewiń do góry
Skip to content